Nkü’de ’geçmişten Günümüze Tekirdağ Ve Çevresi’ Fotoğraf Sergisi Açıldı

Namık Kemal Üniversitesi ile Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) işbirliğinde hazırlanan, Tekirdağ yöresinin tarihinin fotoğraflarla anlatıldığı ’Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi’ sergisi Ziraat Fakültesi fuaye alanında...

Nkü’de ’geçmişten Günümüze Tekirdağ Ve Çevresi’ Fotoğraf Sergisi Açıldı

banner390
Namık Kemal Üniversitesi ile Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) işbirliğinde hazırlanan, Tekirdağ yöresinin tarihinin fotoğraflarla anlatıldığı ’Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi’ sergisi Ziraat Fakültesi fuaye alanında açıldı.

Geçmişten Günümüze Tekirdağ ve Çevresi Fotoğrafları Sergisi’nin açılış kurdelesini öğrenciler ile birlikte kesen NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, üniversitenin önemli görevlerinden birinin de yörenin tarihini gün yüzüne çıkarmak olduğunu belirtti.

Serginin açılış törenine NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in yanı sıra Trakya Üniversitesi 3. dönem Rektörü Prof. Dr. Poyraz Ülger, NKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, NKÜ Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

39 fotoğraftan oluşan sergi, 28 Kasım Cuma gününe kadar ziyarete açık olacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.