Özel Optimed Hastanesi ’güven’ Postalıyor

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, yılbaşına özel uygulamaya imza atarak hastalarının yeni yıl dileklerinin yazılı olduğu tebrik kartlarını yakınlarına ulaştırıyor.Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında insanların yaşam kalitesini...

Özel Optimed Hastanesi ’güven’ Postalıyor

Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi, yılbaşına özel uygulamaya imza atarak hastalarının yeni yıl dileklerinin yazılı olduğu tebrik kartlarını yakınlarına ulaştırıyor.

Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında insanların yaşam kalitesini yükselterek sağlıklı kalabilmelerine katkıda bulunmak ve sağlık sorunlarına en kısa sürede, en doğru çözümü üretmeyi amaçlayan Özel Optimed Hastanesi, sosyal projeleri ile de dikkat çekiyor.

Çağdaş teknolojinin bütün imkanlarından faydalanarak hastalarının güvenini kazanan Optimed Hastanesi, yılbaşına özel yeni bir uygulamaya imza attı. Hastanenin içinde ’Güven Postanesi’ standını kuran hastane, ’İyi dilekler sizden, ulaştırmak bizden’ sloganı ile hastalarının dileklerini, hazırlanan yılbaşı tebrik kartları ile yakınlarına ulaştırıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.