Süleymanpaşa Belediyesi Öğretmenleri Yalnız Bırakmadı

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Hülya Karaağaç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Süleymanpaşa ilçesinde okulları ziyaret ederek öğretmenleri...

Süleymanpaşa Belediyesi Öğretmenleri Yalnız Bırakmadı

banner390
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Hülya Karaağaç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Süleymanpaşa ilçesinde okulları ziyaret ederek öğretmenleri yalnız bırakmadı.

Namık Kemal Lisesi ile başlayan ziyaretlerde Namık Kemal İlkokulu, Süleymanpaşa İlkokulu, İnönü İlkokulu, Aydoğdu İlkokulu, 13 Kasım İlkokulu ve Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret eden Güral ve Karaağaç her okulun öğretmenler odası için hazırlanan Süleymanpaşa Belediyesi Nostaljik radyosunu öğretmenlere hediye etti.

Öğretmenlerin eğitim camiasının en önemli neferleri olduğunu belirten Süleymanpaşa Belediye Başkanı Gülferah Güral, öğretmenlerin gelecek nesilleri şekillendirdiğini ifade ederek, "Süleymanpaşa Belediyesi olarak öğretmenlerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmak istemedik. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamasının yanı sıra eski bir öğretmen olarak bende organizasyona dahil olup gezdiğimiz okullardaki öğretmenlerimizin sorunlarını dinledik. Öğretmenler gelecek nesilleri şekillendiren eğitim camiasının temel unsurlarıdır" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.