Süleymanpaşa’da Cadde Temizlikleri Devam Ediyor

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Süleymanpaşa genelinde cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkama çalışmaları devam ediyor.Süleymanpaşa Belediyesi temizlik ekiplerince tazyikli suyla temizlenen sokak...

Süleymanpaşa’da Cadde Temizlikleri Devam Ediyor

banner390
Tekirdağ merkez Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Süleymanpaşa genelinde cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkama çalışmaları devam ediyor.

Süleymanpaşa Belediyesi temizlik ekiplerince tazyikli suyla temizlenen sokak ve caddeler, biriken toz, toprak ve çamurdan da arındırılarak temiz ve hijyenik hale getiriliyor. İlçe merkezinde ana arter ve caddelerde gerçekleşen çalışmayı iki arazöz, iki süpürge makinesi ve 15 personel yardımıyla gerçekleştirdiklerini belirten Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral çalışmaların her akşam başak caddelerde devam edeceğini belirterek, “Süleymanpaşa İlçe merkezimizde Cuma günleri hariç her gün ayrı bir mahallede pazar kuruluyor. Pazar bitiminden sonra pazar yerlerini deterjanlı ve parfümlü su ile yıkıyoruz. Onun yanı sıra yeni başlattığımız hizmet ile şehrimizin tüm ana arter ve caddelerini her akşam belirli program dahilinde yıkıyoruz. Hükümet caddesini Köprübaşından, Cumhuriyet meydanına kadar olan kısmı ve Bedesten etrafı ile Kızılay caddesi yıkandı. Gerek şikayet hattımıza gelen talepler doğrultusunda gerekse ekiplerimizin yaptığı tespitler doğrultusunda yıkanmadık yol bırakmayacağız.” İfadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.