banner417
banner425
09 Aralık 2014 Salı 17:39
8 Okunma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
banner416
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Meclis toplantısının birinci oturumu Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında yapıldı.

Belediye Kültür Merkezi’nde yoklama alınması ile başlayan toplantı, gündem maddelerinin okunması ile devam etti. Meclis gündemi kapsamında bazı itfaiye araçlarının ve su tankerlerinin ihtiyacı olan ilçe belediyelerine devri görüşülerek onaylandı.

Meclisin ikinci gündem maddesi olan Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ait güncellenen görev ve çalışma yönetmeliği görüşülerek karara bağlandı. Meclis gündeminde yer alan atık pil ve akümülatörlerin kontrolünün sağlanması ve vatandaşların bilinçlendirilmesi ile ilgili Çevre Şehircilik Bakanlığı ile belediyenin işbirliğinin sağlanması için Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı yetkilendiren gündem maddesi karara bağlandı.

Meclis gündemi kapsamında yer alan bazı gündem maddeleri ilgili komisyonlara devredilirken meclis gündeminde bulunan 75 gündem maddesinin gerçekleştirilecek diğer oturumlarla karara bağlanması bekleniyor.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426