09 Aralık 2014 Salı 17:39
8 Okunma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Aralık Ayı Meclis toplantısının birinci oturumu Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında yapıldı.

Belediye Kültür Merkezi’nde yoklama alınması ile başlayan toplantı, gündem maddelerinin okunması ile devam etti. Meclis gündemi kapsamında bazı itfaiye araçlarının ve su tankerlerinin ihtiyacı olan ilçe belediyelerine devri görüşülerek onaylandı.

Meclisin ikinci gündem maddesi olan Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ait güncellenen görev ve çalışma yönetmeliği görüşülerek karara bağlandı. Meclis gündeminde yer alan atık pil ve akümülatörlerin kontrolünün sağlanması ve vatandaşların bilinçlendirilmesi ile ilgili Çevre Şehircilik Bakanlığı ile belediyenin işbirliğinin sağlanması için Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı yetkilendiren gündem maddesi karara bağlandı.

Meclis gündemi kapsamında yer alan bazı gündem maddeleri ilgili komisyonlara devredilirken meclis gündeminde bulunan 75 gündem maddesinin gerçekleştirilecek diğer oturumlarla karara bağlanması bekleniyor.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64