26 Ekim 2014 Pazar 12:48
23 Okunma
Tekirdağ Devlet Hastanesi Bahçesi Temizlendi
Süleymanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin yerleşim alanları içindeki yabani ot ve bitkileri biçmeye ve temizlemeye devam ederek Tekirdağ Devlet Hastanesi ikinci kısmının bahçesindeki yabani otları temizledi.

Devlet Hastanesi bahçesi ve hastanenin yürüyüş yollarında uzayan otlarda haşerat ve sürüngen barınmasını engellemek ve düzenli bir çevre için çimleri biçen ekipler, çirkin görüntülere neden olan yabani otları biçerek hastanenin çehresini değiştirdi.

Daha temiz bir çevre için çalıştıklarını belirten Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat temiz çevre temiz toplum mantığıyla vatandaşların en çok bulunduğu yerlerin temizlenmesi gerektiğini ifade ederek, "Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha temiz yaşam alanları sunmak amacıyla çevre temizliği ve çevre düzenleme çalışmalarımıza parklarımızda, cadde ve ana arterlerde olduğu gibi vatandaşlarımızın sıklıkla uğradığı kamusal alanlarda da temizlik ve ot biçme işlemlerini devam ettiriyoruz. Yapılan çim biçme ve yabani otları kesme işlemi, yaz mevsimi boyunca olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak devam edecektir" dedi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64