banner417
banner425
26 Ekim 2014 Pazar 12:48
23 Okunma
Tekirdağ Devlet Hastanesi Bahçesi Temizlendi
banner416
Süleymanpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin yerleşim alanları içindeki yabani ot ve bitkileri biçmeye ve temizlemeye devam ederek Tekirdağ Devlet Hastanesi ikinci kısmının bahçesindeki yabani otları temizledi.

Devlet Hastanesi bahçesi ve hastanenin yürüyüş yollarında uzayan otlarda haşerat ve sürüngen barınmasını engellemek ve düzenli bir çevre için çimleri biçen ekipler, çirkin görüntülere neden olan yabani otları biçerek hastanenin çehresini değiştirdi.

Daha temiz bir çevre için çalıştıklarını belirten Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat temiz çevre temiz toplum mantığıyla vatandaşların en çok bulunduğu yerlerin temizlenmesi gerektiğini ifade ederek, "Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha temiz yaşam alanları sunmak amacıyla çevre temizliği ve çevre düzenleme çalışmalarımıza parklarımızda, cadde ve ana arterlerde olduğu gibi vatandaşlarımızın sıklıkla uğradığı kamusal alanlarda da temizlik ve ot biçme işlemlerini devam ettiriyoruz. Yapılan çim biçme ve yabani otları kesme işlemi, yaz mevsimi boyunca olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak devam edecektir" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426