Tekirdağ Mhp’de Kongre Süreci Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı’nda kongre süreci başladı. MHP üyeleri, Tekirdağ’da Kasım ayında başlayacak kongrelerin değerlendirilmesi amacıyla ilçe başkanlarının da katılımıyla bir araya geldi.MHP Tekirdağ...

Tekirdağ Mhp’de Kongre Süreci Başladı

banner390
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı’nda kongre süreci başladı. MHP üyeleri, Tekirdağ’da Kasım ayında başlayacak kongrelerin değerlendirilmesi amacıyla ilçe başkanlarının da katılımıyla bir araya geldi.

MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, kongre sürecinin demokratik bir süreç olduğunu belirterek, "Demokrasimizin vazgeçilmezlerinden olan seçim süreci bu ay itibariyle başlamıştır. Kasım, Aralık ayları içerisinde ilçe kongrelerimizi tamamlayıp Şubat ayı içerisinde il kongremizi yapmayı planlıyoruz. Kongre tarihlerimiz ileriki günlerde netleşecektir. Kongreler, partilerin can damarıdır, tazelenmek ve güçlenmek demektir. Partimizin bu süreçten güçlenerek çıkacağından kuşku duymuyorum. Mevcut başkanlarımızın karşısına elbette adaylar çıkacaktır ve çok doğaldır. Bu bir bayrak yarışı olacaktır. Ana maksat tabi ki halkımıza en iyi hizmeti sunmak olmuştur. Partimizde birbirinden yetenekli birçok arkadaşımız var. Kongre sürecinde her kim seçilirse seçilsin görevini layıkıyla yerine getireceğinden eminim" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.