banner417
banner444
09 Aralık 2014 Salı 10:18
36 Okunma
Tekirdağ Valiliğinden Twitter Açıklaması
banner416
Tekirdağ Valiliği tarafından yapılan açıklamada Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın herhangi bir twitter hesabının bulunmadığı belirtildi.

Valilikten yapılan açıklamada Tekirdağ Valiliği olarak kullanılan tek resmi twitter hesabının ’’@TekirdagValilik’’ hesabı olduğu, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın veya Valiliğin adına açılmış başka hesaplara itibar edilmemesi gerektiği belirtildi.

Açıklamada ayrıca Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın adı ve fotoğrafı kullanılarak açılan sahte hesaplarla ilgili gerekli işlemlerin başlatıldığı belirtildi.

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya Ramazan ayı içerisinde twitter hesabı üzerinden İsrail mallarına boykotu dile getirmek amacıyla yaptığı paylaşım sonrası Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün verdiği iftarda masasında fanta ile görüntülenmiş, bu olay sonrası sosyal medyada gündem konusu olmuştu. Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya bu olaya twitter hesabı üzerinden açıklık getirerek masadaki fantayı içmediğini olayın çarpıtıldığını belirtmişti. Vali Yerlikaya yaşanan bu gelişmeler sonrası twitter hesabını dondurmuş ancak bazı haber sitelerinde geçtiğimiz günlerde tekrar twittera geri döndüğü yönünde haberler yer almıştı.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426