Tekirdağ’da ’madde Bağımlılığı Ve Mücadelesi’ Paneli Düzenlendi

Tekirdağ’da, Sağlık Bakanlığı ve Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliği ile ’Madde Bağımlılığı ve Mücadelesi’ paneli düzenlendi.Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen panelde madde türleri, kullanım biçimleri, etkileri...

Tekirdağ’da ’madde Bağımlılığı Ve Mücadelesi’ Paneli Düzenlendi

banner390
Tekirdağ’da, Sağlık Bakanlığı ve Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliği ile ’Madde Bağımlılığı ve Mücadelesi’ paneli düzenlendi.

Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen panelde madde türleri, kullanım biçimleri, etkileri ve madde kullanımında güncel durum hakkında bilgi veren Bülent Şam’ın ardından, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nden TUBİM Eğitimcisi Seçkin Deniz madde bağımlılığı ve mücadelesinde Tekirdağ’ın durumu hakkında bilgilendirme yaptı.

Panelin ikinci bölümünde Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Yakup Albayrak psikiyatride madde bağımlılığı ile ilgili genel kavramları hakkında bilgi verirken panelin son bölümünde madde bağımlılığı tedavi yaklaşımları konusunda Tekirdağ Devlet Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Uzman Dr. Mehtap Yılmaz Bolat konuşma yaptı.

Panele Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz, Tabip Odası Başkanı Yücel Ayaz katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.