Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Kapaklı’ya Ziyaret

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ü...

Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Kapaklı’ya Ziyaret

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ü makamında ziyaret etti.

Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ü ziyaret ederek, ilçedeki ’Proje Geliştirme Birimi’nin çalışmaları hakkında fikir alışverişi yaptı. Kaymakam Gürbüz ile Genel Sekreter Mahmut Şahin’in görüşmesine Kapaklı Proje Geliştirme Grubu’nda yer alan memurlar da katıldı.

Kapaklı için ’Ne gibi projeler geliştirilebilir’ sorusuna yanıt arayan Proje Geliştirme Grubu, Genel Sekreter Mahmut Şahin’den projeler ile ilgili bilgi aldı. Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, ilçeyi sosyo-kültürel açıdan geliştirmek için gerekli projelerin bir an önce hazırlanmasının önemine vurgu yaptı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.