Basın İlan Kurumu Tokat Şubesi Açılacak

Basın İlan Kurumu Tokat Şubesi açılışının Basın İlan Kurumu(BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın katılımı ile yapılacağı bildirildi.Basın İlan Kurumu Genel Kurulu 27. Dönem 5. Toplantısı ile açılmasına karar verilen Tokat Basın...

Basın İlan Kurumu Tokat Şubesi Açılacak

banner390
Basın İlan Kurumu Tokat Şubesi açılışının Basın İlan Kurumu(BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın katılımı ile yapılacağı bildirildi.

Basın İlan Kurumu Genel Kurulu 27. Dönem 5. Toplantısı ile açılmasına karar verilen Tokat Basın İlan Kurumu Şubesi 1 Aralık’ta hizmete girdi. Kasım ayı sonrasında Malatya Basın İlan Kurumu Şube Müdürlüğü’nden ayrılarak Tokat’ta yeni görevine başlayan Erdem Kaplan, 1 Aralık’tan itibaren daha önceden Valilik Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yürütülen ilan hizmetlerini devir aldı. Tokat Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Erdem Kaplan, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay’ın da katılacağı şube açılışına tüm basın mensuplarını davet etti.

Tokat Plaza’da 3 Aralık 2014 tarihinde saat 15.00’teki açılışa BİK Genel Müdürü Mehmet Atalay ile Tokat protokolünün yanı sıra Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar ve Sivas Şube Müdürü Mustafa Yüksel’in de katılacağı kaydedildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.