Çiçek Hastalığı İle Mücadeleye Ödül

Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, çiçek hastalığına karşı başarılı çalışmalarından dolayı Gıda, Tarım ve Hayvancılık çalışanlarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.Tokat’ın Turhal ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık...

Çiçek Hastalığı İle Mücadeleye Ödül

banner390
Turhal Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, çiçek hastalığına karşı başarılı çalışmalarından dolayı Gıda, Tarım ve Hayvancılık çalışanlarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Tokat’ın Turhal ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü çiçek hastalığının yayılmasını karşı etkin mücadele yaptı. Bu anlamda düzenlenen belge törenine katılan Kaymakam Kadiroğlu, sığırlarda çiçek hastalığına karşı ilçe genelinde yürütülen aşılama çalışması neticesinde hastalığın yayılmasının önlendiğini kaydetti. Hastalığın yayılmasının önlenerek hayvan sağlığının korunmasıyla Turhal’a gerek ekonomik gerekse halk sağlığı açısından büyük katkılar sağlandığını ifade eden Kaymakam Kadiroğlu, üstün gayret ve çalışmalardan dolayı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muammer Gürçay ve personeline teşekkür etti. Kaymakam Kadiroğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Gürçay ile birlikte Hüseyin Öcbe, Hüseyin Gövdeli, Salih Çelik, Niyazi Güven, Umut Durmuş, Mehmet Kuzay, Metin Varol ve İlyas Rüzgar’ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.