Niksar’da 600 Öğrenciye Kaban Yardımı

Tokat’ın Niksar ilçesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen eğitim yardımları kapsamında, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) aracılığıyla ilçe merkezindeki 600 öğrenciye kaban yardımı...

Niksar’da 600 Öğrenciye Kaban Yardımı

banner390
Tokat’ın Niksar ilçesinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen eğitim yardımları kapsamında, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) aracılığıyla ilçe merkezindeki 600 öğrenciye kaban yardımı yapıldı.

Yardım yapılacak olan muhtaç öğrencilerin listesi okul müdürlükleri tarafından belirlenerek Niksar TSO’ya bildirildiği, bildirilen öğrencilerin beden numaralarına göre her öğrenci için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin gönderdiği özel poşetler içerisine hazırlanan yardımların ilçe merkezinde bulunan 12 ilköğretim okuluna bizzat gidilerek okul müdürlüklerine teslim edildiği bildirildi. Öğrencilere dağıtımın ise okul müdürlükleri tarafından yapıldığı ifade edildi.

Niksar Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hacı Murat Keleş önemli katkılarından dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Tüm öğrencilerimizin kabanlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz” dedi.

Kaban yardımı dağıtımına Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Murat Keleş, Yönetim Kurulu Üyeleri Nusret Özgün, Nadir Çakmak, Engin Göze, Meclis Başkanı Vedat Ülker, Meclis Üyesi Mahmut Bülent Aybak ve Genel Sekreter Muttalip Altunay katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.