Ak Parti Yomra İlçe Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı

AK Parti Yomra ilçe teşkilatı ilk toplantısını gerçekleştirdi.Geçtiğimiz hafta kongresini yaparak başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Pehlivan önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Yomra Belediye...

Ak Parti Yomra İlçe Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı

banner390
AK Parti Yomra ilçe teşkilatı ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta kongresini yaparak başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Pehlivan önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ve daimi encümenleri Hasan Dilaveroğlu ve Avni Adanur da katıldı. AK Parti Yomra İlçe Başkanı Mustafa Pehlivan yaptığı konuşmada, bundan önce olduğu gibi Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ve meclis üyeleri ile birlikte el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde Yomra’da çok büyük hizmetlere imza atmak istediklerini söyledi.

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise, yeni yönetimin Yomra’ya hayırlar getirmesini dileyerek, “Kimsenin kuşkusu olmasın el ele verip partimizin gücü ile birlikte Yomra’mızda her türlü hizmeti gerçekleştireceğiz. İşimiz hizmet gücümüz millet” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.