banner417
banner425
19 Aralık 2014 Cuma 11:29
61 Okunma
Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmayı Anlattı
banner416
Of Kaymakamlığı ve Of Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, eğitim, kültür, sanat ve iş dünyası alanlarında başarılı, topluma örnek model olan marka insanlar Of ilçesinde ağırlanıyor.

Bu kapsamda Of Teknoloji Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen ve Ahmet Şerif İzgören’in konuşmacı olarak katıldığı "Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak" adlı seminere Of Kaymakamı Eren Arslan, Garnizon Komutanı Neşet Daler, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, banka ve okul müdürleri ile öğrenciler katıldı.

İngiltere, Danimarka, Almanya, Avusturya gibi ülkeler de dahil olmak üzere iki bini aşkın eğitim ve seminer veren, Türkiye Uğur Böcekleri Programının kurucu liderliğini yapan Ahmet Şerif İzgören amacının dürüstlük, iş kalitesi, girişimcilik değerleriyle birlikte hoşgörü ve yurt sevgisi ilkelerini topluma yaymak olduğunu söyledi. İzgören, aileler kendileri isteyip te yapamadığı meslek dallarına çocuklarını yönlendirmek istediğini belirterek, “Bırakalım çocuklarımız mesleklerini kendi seçsin. Sevmeden yapılan hiç bir iş başarıya ulaşmayacağını ve insanı mutlu etmeyecek” dedi.

Of Kaymakamı Eren Arslan, günün anısına Ahmet Şerif İzgören’e yöresel ürünlerden oluşan bir sepet takdim etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426