Ortahisar Belediye Başkanı Genç, Çağlayan Esnafı İle Buluştu

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Çağlayan Mahallesi esnafı ile yemekli toplantıda bir araya geldi.Toplantıya Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in yanı sıra AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş da hazır...

Ortahisar Belediye Başkanı Genç, Çağlayan Esnafı İle Buluştu

banner390
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Çağlayan Mahallesi esnafı ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in yanı sıra AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş da hazır bulunurken, çok sayıda Çağlayan mahallesi esnafı da katıldı.

Çağlayan Mahallesi’nin her zaman desteğini görmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, "Seçim sürecinde halkın içinde olacağımızı, Ortahisar’ı halkı ile birlikte yöneteceğimizi hep dillendirmiştik. Halkımızla iç içe, STK’larla işbirliği halinde, her görüşün fikrini dinleyen bir yönetim anlayışı benimsedik. Her hafta düzenlemiş olduğumuz halk günü, esnaf ziyaretleri ve bu gibi toplantılarla vatandaşlarımızla buluyoruz ve görüş alışverişinde buluşuyoruz, sorunlarını dinliyoruz. Sorunların çözümleri için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bugün de Çağlayan Mahallemizin esnafıyla buluştuk. Çağlayan Mahallemiz her zaman bize destek olmuştur. Desteğini hiç eksik etmemiştir. Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.