banner417
banner425
13 Aralık 2014 Cumartesi 13:52
37 Okunma
Anadolu Ulaşım’dan Uygulamalı Eğitim Seferleri
banner416
Anadolu Ulaşım kabin görevlilerini uygulamalı olarak eğitiyor.

Özel olarak tahsis edilen bir otobüsle yola çıkan kabin görevlileri gerçek bir sefer işleyişi gibi güzergahlarda yol alıyor ve yol boyunca uygulamalı eğitim alıyor.

Konu ile ilgili bilgi veren Anadolu Ulaşım Genel Müdürü M. Ali Akçın; “Kabin Görevlisi arkadaşlarımızın eğitimine büyük önem veriyoruz. Biliyoruz ki en iyi yatırım insana olan yatırımdır. Araçlarımızın ve ekranlarımızın son teknoloji ile donatılmış olması bir yere kadar önemli. Konuklarımızla yolculuğu paylaşan, iletişim kuran ve huzurlu bir yolculuk yapmaları için bizim vekilimiz olarak orada bulunan arkadaşlarımız. Bu yüzden ne kadar iletişimi açık, doğru eğitim almış görevli arkadaşlar yetiştirirsek, konuklarımızı da o derece memnun ederiz. Uygulamalı eğitim bizim için önemli bir maliyet teşkil etse de, konuklarımızın memnuniyeti ve kalitemizin sürekliliği açısından uygulamalı eğitimlerimize devam edeceğiz” dedi.

Güzergah alanı içinde bulunan tüm şehirlere sırayla uğrayarak uygulamalı eğitim alan Anadolu Ulaşım Kabin Görevlileri, yolculuklarda kendinden daha emin ve iletişimi daha da kuvvetli olması hedefleniyor.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426