banner417
banner425
01 Aralık 2014 Pazartesi 16:47
14 Okunma
Ak Partili Başkanlardan Soğanda’ya Tam Destek
banner416
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ilçe başkanları, İl Başkanı Zahir Soğanda’ya tam destek vereceklerini belirttiler.

İl Başkanlığı binasında düzenlenen ortak basın açıklamasında ilçe başkanları adına konuşan AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Rasim Arslan, pazar günü yapılacak olan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı kongrede mevcut başkan Zahir Soğanda’yı destekleyeceklerini belirttiler. Arslan, “Başbakanımızın ve genel merkezimizin göstermiş olduğu İl Başkanı Zahir Soğanda’yı bu seçimde hep birlikte desteklediğimizi, her ne olursa olsun sağdan soldan duyulan tüm söylentilerin yanlış olduğunu ve hepimizin İl Başkanı Soğanda için tek vücut olduğumuzu söylemek için toplanmış bulunuyoruz. Bazıları ‘şu veya bu ilçe yanımızda’ diye ortaya çıkıyorlarsa, buradan bu söylentilerin kesinlikle doğru olmadığını belirtiyoruz” dedi.

Pazar günü yapılacak olan kongreye tüm Van halkının davetli olduğunu da ifade eden Arslan, “Güzel bir örnek sergilememiz gerekiyor. Bazı arkadaşlarımızın başka bir düşüncesi de varsa eğer yanımıza davet ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde hareket edelim ve Sayın Başbakanımızı gerektiği gibi karşılayalım ve uğurlayalım. Onun için bütün Van halkını o gün için kongremize davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426