Din Görevlilerinden Hastalara Ziyaret

Van İl Müftülüğü tarafından ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ etkinlikleri kapsamında hastanede yatan hastalar ziyaret edildi.Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret eden din görevlileri, hastalara Allah’tan...

Din Görevlilerinden Hastalara Ziyaret

banner390
Van İl Müftülüğü tarafından ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ etkinlikleri kapsamında hastanede yatan hastalar ziyaret edildi.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret eden din görevlileri, hastalara Allah’tan şifa dileyerek, Kur’an-ı Kerim ile dini kitaplar hediye ettiler. Ziyaretlerinin ardından bir açıklamada bulunan cami imamı Hazım Demirönal ve Lokman Özbahçeci, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftülüğü olarak hastaları, tutsakları, öğrenci ve öğretmenleri, yaşlıları ve emeklileri ziyaret ettiklerini belirterek, “Öncelikle hastane başhekimini ziyaret edip kendilerine Kur’an-ı Kerim hediye ettik. Daha sonra hastanemizdeki tüm bölümleri gezerek hastalarımıza şifa dileyerek, onlara Kur’an-ı Kerim ve çeşitli kitaplar hediye ettik. Onlar bize duacı oldular, biz de onlara duacı olduk” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.