Eş Başkanlardan Ziyaretler

Van’ın İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, basın kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, beraberindeki eş başkan yardımcıları ve...

Eş Başkanlardan Ziyaretler

banner390
Van’ın İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, basın kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, beraberindeki eş başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleriyle ilçede bulunan basın kurumları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. İlk olarak MEYA-DER’i ziyaret eden eş başkanlar, sırasıyla Dicle Haber Ajansı (DİHA), Jin Haber Ajansı (JİNHA), Özgür Gündem ve Azadiya Welat Gazeteleri, İpekyolu Haber Gazetesi, TUHAD-DER ve GÖÇ-DER’i ziyaret etti. Yapılan ziyaretler esnasında, kurum temsilcileri ve çalışanları ile sohbet eden eş bakanlar, İpekyolu ilçesiyle ilgili sorunları tartıştı. Sorunların çözümü konusunda önerileri dikkatle dinleyen eş başkanlar, sorumluluklarını yerine getirmeye çalıştıklarını ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.