banner417
banner425
10 Aralık 2014 Çarşamba 12:28
18 Okunma
Hüda-par’dan Merkür Tv’ye Ziyaret
banner416
Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Van il Başkanı Rasim Saygın, Merkür TV’yi ziyarette ederek, genel yayın yönetmeni İskender Sezek ile bir araya geldi.

HÜDA PAR Van İl Başkanı Rasim Saygın, beraberindeki parti üyeleriyle Merkür Tv Genel Yayın Yönetmeni İskender Sezek’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Rasim Saygın, herkes ile diyalog halinde olduklarını belirterek, “Bunun için her kesimle iletişime geçiyoruz. Herhangi bir ayrım yapmadan her kapıya gidiyoruz. Gitmeye de devam edeceğiz. Toplumun geleceği için ve daha refah bir ülke için bunu yapmalıyız” dedi.

Seçim dönemindeki stratejilerine de değinen Saygın, seçimlerde parti şeklinde yahut birkaç ilde bağımsız olarak girebileceklerini belirti.

Hüda Par’ın, Merkür TV’e ziyaretlerinde memnun olduğunu dille getiren Genel Yayın Yönetmeni İskender Sezek ise, “Kentte faaliyet gösteren tüm STK ve kurumlarla diyalog halinde olacağız. Kentin birliği ve beraberliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle de üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getireceğiz” dedi.

Ziyaret karşılıklı başarı dilekleriyle sona erdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426