banner417
18 Ekim 2014 Cumartesi 16:38
33 Okunma
Saadet Partisi İpekyolu İlçe Kongresi Yapıldı
banner416
Saadet Partisi (SP) İpekyolu İlçe kongresi yapıldı. Saadet Partisi Van il binasında yapılan kongreye tek aday İdris Aksona için delegeler oy kullandı.

Kongre öncesi bir konuşma yapan SP Van İl Başkanı Özay İlhan, Saadet Partisine her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulduğunu ifade etti. İlhan, “Malumunuz dünyanın her yerinde İslam düşmanlığı hat safhaya gelmiştir. Bölgemizde Siyonist oyunlar zirve yapmıştır. İlimizde ve bölgemizde cereyan eden olayların arkasına iyi bakmamız gerekmektedir. Bir oyun oynanıyor, milletimiz de azınlık da olsa bu oyuna alet oluyor. Bizim tavsiyemiz gün fitneye karşı durma günüdür. Birlik ve beraberliğimiz adına herkesin demokratik eylemlerini, kimsenin malına, canına, evine, barkına zarar vermeden yaptığı bir olması temenni ediyoruz. Ne yazık ki son yaşanan olaylarda özellikle Erciş ilçemizde birçok esnafımızın iş yeri yanmış. İlimiz son yaşanan olaylardan dolayı 30 yıl geri gitmişti. Saadet Partisi kadroları 50 yıl ileriye götürmek için var gücüyle çalışacaktır” dedi.

İpekyolu İlçe Başkan adayı İdris Aksona herkese teşekkür eden bir konuşma yaptı. Daha sonra tek liste halinde girilen kongre delegelerin oy kullanmasına geçildi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64