Tarım Müdürlüğü’nün Yeni Binası 2015 Yılı Yatırım Programına Alındı

Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının 2015 yılı yatırım programına alındığını duyurdu.Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni binasına kavuşuyor....

Tarım Müdürlüğü’nün Yeni Binası 2015 Yılı Yatırım Programına Alındı

banner390
Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının 2015 yılı yatırım programına alındığını duyurdu.

Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni binasına kavuşuyor. Mevcut binanın yetersiz kalması sebebiyle bir süredir yeni bir bina talebi olan müdürlüğün isteğine olumlu cevap geldi. Yalova Milletvekili Temel Coşkun, "Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüzün bir hizmet binası talebi vardı. Bunu da 2015 yılı yatırım programına aldırmayı başardık. Bu bina Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüzü rahatlatacağı gibi, tarıma da olumlu yansımaları olacak. Proje çalışmalarına hemen başlanacak. Ardından ihale aşamasına gelinecek. 2015 yılı içerisinde de bu binanın hizmete açılmasını hedefliyoruz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.