Yalova Gençlik Merkezi’ne Geri Dönüşüm Ödülü

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ilk kez gerçekleştirdiği Gençlik Merkezi Günleri organizasyonunda Yalova Gençlik Merkezi "atık pil geri dönüşüm ödülü" kazandı.Congresium Kongre ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen organiazyonyara...

Yalova Gençlik Merkezi’ne Geri Dönüşüm Ödülü

banner390
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ilk kez gerçekleştirdiği Gençlik Merkezi Günleri organizasyonunda Yalova Gençlik Merkezi "atık pil geri dönüşüm ödülü" kazandı.

Congresium Kongre ve Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilen organiazyonyara Türkiye’nin dört bir yerinden gençlik merkezleri katıldı. Yalova Gençlik Merkezi Müdürü Osman Gül, "atık pil geri dönüşüm ödülünü" ve teşekkür belgesini Yalova Milletvekili Temel Coşkun ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sinan Aksu’nun elinden aldı.

Gül, ”Ödül ve taltif almamızda büyük emeği geçen gençlik lideri arkadaşlarıma ve gönüllü gençlerimize çok teşekkür ederim. Ayrıca dört gün boyunca yakın ilgilerini gördüğümüz, organizasyonda büyük emeği olan herkese Yalova Gençlik Merkezi olarak teşekkür ediyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.