DASTY MUCİZESİ KARAMAN’DA

İtalyada üretilen Dasty markası, makul süper fiyatlarla, her zaman olduğu gibi kaliteli temizlik ürünlerini Karaman’a sunuyor. Süper yağ çözücü Dasty artık Karaman’da. Çeşitli forumlarda, bloglarda ve diğer sosyal ağlarda, Dasty'nin memnun kullanıcıları tarafından övgüyle bahsediliyor.

DASTY MUCİZESİ KARAMAN’DA

banner390
DASTY MUCİZESİ KARAMAN’DA
İlgili Galeriye Git
Dasty Yağ Sökücü Karaman Satış Temsilcisi Mahmut Açıkgöz ürün hakkında Karaman halkına; “Avrupa’nın, Hollanda ve Belçika gibi ülkelerinde yağ sökücü ürünü Dasty temizlik konusunda ilk tercihlerden biri. Herkesin favorisi olan Dasty artık Karaman’da. Artık temizlik daha kolay her alanda kullanılabilen ürünümüz çok etkili deneyin farkı sizde göreceksiniz.” iletisinde bulundu.
DASTY HAKKINDA?
Dasty İtalya markası ile ev temizliği için deterjan üretiminde 1990'da uzman kardeşler Arızzi tarafından kurulan bir aile şirketidir. 
Yenilik, teknoloji, uzmanlık ve organizasyon şirketin hızlı gelişim ve başarı temelinde yer almaktadır. 15 yılı aşkın Dasty İtalya'da gelişmekte olan formüllerle ve yenilikçi ambalaj üzerinde dikkatleri çekiyor, araştırılmış tasarlanmış ve ulusal ve uluslararası bir marka olan Dasty temizlik ürünleri için geliştirdi. Örgütsel ruhu, esneklik ve içten yapılan araştırma desteği ile standartlar uygundur ve ekonomik anlamda piyasa tarafından dayatılan ürünlerden çok daha üstündür. 
Dastyİtalya gerçekten üretim sürecinin tüm aşamalarında tüm standartlara uygundur ve 23.000 m2 üretim tesisinde son derece modern teknolojilerden yararlanır.
Satış Temsilci Mahmut Açıkgöz'e ulaşmak için 0538 688 80 70 ve 0546 802 80 55 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
Necati ERMİŞ


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ayşe Şahin - 11 ay önce
Mükemmel bir ürün. Kumaş, seramik, cam, ocak, hali lekeleri ahşap gibi birçok alanda etkili oluyor. Ben denedim ve cok memnunum.
Avatar
Ismail Unal - 11 ay önce
Başarılı
Avatar
Ismail Unal - 11 ay önce
Başarılı
Avatar
hediye - 10 ay önce
Fiyat nedir arkkadaslar acil cevap
Avatar
esma - 8 ay önce
Harika bir ürün herkese tavsiye ederim vazgeçemiyceksiniz
Avatar
Fatih türkoğlu - 4 ay önce
Karamanda nerde satiliyor
Avatar
Saim durulmuş - 3 ay önce
Dasty almak istiyorum 05322831745 Gebze
Avatar
Dasty - 3 gün önce @Saim durulmuş
Dasty italy sahibinden.com urunu alabilirsiniz adrese teslimat.