ASFALT ÇALIŞMALARI ALACASULUK MAHALLESİ’NDE

Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yol düzenleme ve asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

ASFALT ÇALIŞMALARI ALACASULUK MAHALLESİ’NDE

banner390
Ekipler oluşturulan plan dâhilindeAlacasuluk Mahallesi’ndeki altyapısı ve kaldırımı tamamlanmış sokaklarda sıcak asfalt serimine başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Alacasuluk Mahallesi’nde bir hafta sürecek çalışmaların ardından tüm sokakların sıcak asfalta kavuşacağını söyledi.
Başkan Çalışkan yaptığı değerlendirmede: “Karaman her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Karamanımızı daha modern bir hale getirmek için tüm imkânlarımızla, mahallelerimizin hepsine hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Karaman tam anlamıyla bir şantiye görünümünde. Bir yandan büyük projeler devam ederken diğer yandan da ekiplerimiz altyapı, yol, kaldırım ve park çalışmalarını yürütüyor. Yaptığımız planlama çerçevesinde altyapısı tamamlanmış mahallelere sırasıyla geçerek tüm sokakları sıcak asfaltla kaplayacağız” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
pirireis - 2 yıl önce
Pirireis mahallesinde yollar hala toz toprak köydemi yaşıyoruz şehirdemi belli değil (ayıptır ya şu çağda) Her gün yeni parkı görmeye gelen yüzlerce araç sahibi bu çirkinliğe tanık oluyorlar kurtarın artık mahallemizin tozdan biraz medeniyet istiyoruz
Avatar
karamanlı - 2 yıl önce
Pirireis mahallesi sakinleri olarak öncelikle yorumumuzu yayımlamayan karaman gündemi sonrada yollarımıza bakmayan belediyeyi kınıyoruz
Avatar
Pirireis - 2 yıl önce
Teşekkürler Karaman gündem umarız mesasımız ilgililer tarafından dikkate alınır