ASFALT MESAİSİ DEVAM EDİYOR

Karaman Belediyesi, şehrin genelinde başlatmış olduğu asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Ziya Gökalp, Yunus Kent ve Cedit Mahallelerinde deforme olan yollara sıcak asfalt seriliyor.    

ASFALT MESAİSİ DEVAM EDİYOR

banner390
ASFALT MESAİSİ DEVAM EDİYOR
İlgili Galeriye Git
    Mevsim şartlarının çalışmaya elverişli hale gelmesiyle asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Karaman Belediyesi, Ziya Gökalp Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışmalarının ardından Yunus Kent ve Cedit Mahallelerinde sıcak asfalt serimine devam ediyor.
    Alt yapısı tamamlanan bütün yolların yeniden asfaltlanarak yüksek standartlı bir hale getireceğiz diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çalışkan: “ Belediye olarak son dönemde gerçekleştirdiğimiz asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmaları ile şehir merkezini daha kaliteli ve modern bir hale getirdik. Bu çalışmalarımızı özellikle alt yapısı tamamlanmış mahallelerimizde sürdürüyoruz. Çünkü standardı yüksek kalıcı yollar yapıyoruz. 
    Diğer yandan alt yapısı tamamlanmamış, fakat kullanılamaz hale gelen yollar üzerine de soğuk asfalt uygulaması yapıyoruz. Buralardaki alt yapı çalışmaları tamamlandığında, bu yolları da kalıcı ve kaliteli sıcak asfaltla kaplayacağız." dedi. 
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.