banner417
banner425
07 Haziran 2016 Salı 11:54
545 Okunma
BAŞKAN ÇALIŞKAN'DAN KINAMA MESAJI
banner416
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İstanbul Beyazıt'ta meydana gelen terör saldırısından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek şu açıklamayı yaptı:
"Hainler bu sabah saatlerinde, İstanbul Beyazıt'ta çevik kuvvet otobüsüne bir saldırı düzenleyerek bu mübarek Ramazan Ay'ında kirli yüzlerini bir kez daha göstermişlerdir. Bu saldırılarla kalleşler bu aziz milleti devletine ve birbirine karşı güvensiz hale getirerek bu topraklar üzerindeki hain emellerine ulaşmak istemektedirler. Ama bunu asla başaramayacaklar.
Ülkemizin, milletimizin birlik ve beraberliğine kast eden hainler bilsinler ki asla ama asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Bu hain saldırılar karşısında sabırlı olarak dik duruşumuzdan taviz vermeden, millet olarak bu mübarek günlerde birbirimize daha da kenetlenmeliyiz. Millet olarak birbirimize daha da kenetlenerek akılla, sabırla ve ferasetle inşallah bu sıkıntıları atlatacağız. Mazlumların ve masumların canına kast eden hain terör eylemlerini bir kez daha şiddetle, nefretle ve lanetle kınıyorum. 
Hain saldırı sonucu şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah'tan Rahmet, ailelerine ve sevdiklerine başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağolsun" dedi. 
 
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426