BAŞKAN ÇALIŞKAN HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Bilal Ünüvar ile birlikte mahalleyi karış karış gezerek yapılan çalışmaları inceledi.    

BAŞKAN ÇALIŞKAN HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

banner390
BAŞKAN ÇALIŞKAN HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
İlgili Galeriye Git
Sık sık muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Hürriyet Mahallesi muhtarı Bilal Ünüvar ile birlikte Hürriyet Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Prof. Dr. Ahmet Zeki Velidi Togan Bulvarında üzerinde devam eden kaldırım yenileme ve düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Çalışkan, vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek isteklerini dinledi. 
Belediye Başkanı Çalışkan, Hürriyet Mahallesi’nde yaptığı gezi ve inceleme sırasında semt spor sahasında top oynayan çocuklara eşlik ederek top oynadı. Çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Çalışkan, çocuklardan zamanlarının çoğunu bilgisayar başında vakit geçirmek yerine daha çok yeşil ve spor alanlarına çıkarak sosyalleşmeleri konusunda tavsiyede bulundu. Çocuklar ise, geçtiğimiz yıl hizmete açılan semt spor sahası için Başkan Çalışkan’a teşekkür ettiler.
    
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.