banner417
banner425
09 Eylül 2016 Cuma 14:33
344 Okunma
Başkan Çalışkan’ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
banner416
            
            Başkan Çalışkan mesajında; bütün İslam Âleminin bayramını kutlayarak, dünyanın değişik yerlerinde zulme uğrayan Müslüman toplumların huzur ve güven ortamına kavuşmasını diledi.
            Başkan Çalışkan mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Bayramlar; kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı özel günlerdir. Sevgi, birlik, beraberlik, kardeşlik yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın daha da pekiştiği bu güzel günlerin hep birlikte bir kez daha heyecanını yaşıyoruz. Bizleri bu günlere tekrar kavuşturan Yüce Allah’a hamd olsun.
            Değerli hemşehrilerim, bu bayram vesilesiyle bütün herkesin yakınlarını, komşularını ziyaretlerini, dayanışmayı, hediyeleşmeyi ihmal etmemelerini temenni ediyorum. Özellikle vatan uğruna evlatlarını feda eden şehit ailelerimizi de ziyaret ederek bir nebze olsun onların acılarına da ortak olalım. Bu vesileyle eşsiz fedakârlıklarını bu vatan, bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum.
            Bu duygu ve düşünceler içerisinde tüm İslam Âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı gönülden kutluyor, tüm Müslüman coğrafyada zorluk, sıkıntı içerisindeki kardeşlerimizin huzur ve refaha kavuşmalarını Yüce Allah’tan diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.”
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426