Belediye Önlem Aldı

Yeni Hastane Ulaşımı İçin Önlem Alındı

Belediye Önlem Aldı

banner390
 Karaman Belediyesi, Karaman Devlet Hastanesi’nin yeni binasına taşınması ile vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak amacı ile bir dizi önlem aldı. Alınan kararla, Devlet Hastanesine gitmek isteyen vatandaşlar ulaşım sıkıntısı yaşamayacaklar.

Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu konu ile ilgili açıklamada bulundu. Başkan Uğurlu açıklamasında:

“Devlet Hastanesi, yeni binasına henüz taşınma aşamasındayken, vatandaşlarımız ulaşım konusunda bazı endişelere kapıldılar. Karaman Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına Devlet Hastanemize ulaşımı kolaylaştırmak için bir takım önlemler aldık. 5 ve 6 numaralı dolmuş hatlarının yanı sıra, 1 ve 3 numaralı otobüs hatları da vatandaşlarımızı, hastanenin kapısına kadar ulaştırıyor. Özellikle belediye otobüslerimiz ile vatandaşlarımız Karaman’ın her yerinden hastaneye ulaşabilecekler. Karaman Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve ihtiyaçlarının hemen karşılanması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
karamanli - 3 yıl önce
1 haftadir millet yuruye yuruye ise gidip geliyor. eger vatandasa hizmet sunacaksaniz durak kalkis yeri otogar ise son durak hastane olmali. 1000 kusur hastane calisani ayni saatte evine gidip geliyor. herkesin arabasi var mi saniyonuz.
Avatar
nevzat incekara - 3 yıl önce
dikkat!!!!!!!!!!
her şey güzel olmuş ama bi̇r faci̇a olmadan önlem alınmalı !!!!!!
1-taksiler hemen hastane önünde duruyor trafik akışını engelliyor.
2-yolcu otobüslerinin ve dolmuşların duracağı cepler (duraklar) yokk...
3-trafik ışıkları yok herkes kendi kurallarına göre geçiyor
4-aşağıdan ve yukarıdan gelen araçlar son sürat geçiyorlar, allah korusun sanki doğrayacak adam arıyorlar.
5-hastanenin kapısını karşısında traktör park etmiş o duruyor simitciler börekçiler köşe kapma telaşı içerisinde durdukları yerlerde birdüzensizlik ve keşmekeşlik mevcut yetkililer lütfen en kısa sürede önlem alırlarsa iyi olurr!!!!!!!!!!!!!!!