BİNLERCE KİŞİ KENT MEYDANINDA Kİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Karaman Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca şehri karış karış gezerek farklı mahallelerde düzenlediği iftar sofrası son olarak Aktekke Kent Meydanı’na kuruldu. Meydanda ki iftar yemeğine 10 bin kişinin üzerinde vatandaş katıldı.

BİNLERCE KİŞİ KENT MEYDANINDA Kİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

banner390
BİNLERCE KİŞİ KENT MEYDANINDA Kİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
İlgili Galeriye Git
Karaman Belediyesi tarafından bu yıl onüç ayrı noktada kurulan iftar sofralarının son durağı Aktekke Kent Meydanı oldu. İftar yemeğine; Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın yanı sıra; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, Daire Müdürleri, Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, iftar saatinden önce programın gerçekleştiği alana gelerek vatandaşların Ramazan ayını kutladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da yaptığı selamlama konuşmasında; vatandaşlara hayırlı iftarlar dileyerek, güçlü bir Türkiye için önümüzdeki dönemde de ülkemizin büyüme performansını, üretimini, ihracatını, istihdamını ve yatırımlarını artırmaya devam edeceğini vurguladı.
Akşam ezanının okunması ile birlikte iftara katılan binlerce kişi toplu bir şekilde iftarlarını açtılar.    
    
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.