banner417
16 Haziran 2016 Perşembe 10:58
516 Okunma
BİNLERCE VATANDAŞ AYNI SOFRADA BULUŞTU
banner416
    Karaman Belediyesi mahallelerde iftar sofraları kurmaya devam ediyor. Larende ve Sümer Mahallelerini kapsayan sofra Larende Kapalı pazarı yerinde kuruldu. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ın da katıldığı iftar programına 4 bin'in üzerinde vatandaş katıldı. Programda Başkan Çalışkan tüm masaları tek tek gezerek vatandaşları selamladı.

    Başkan Çalışkan; "Her yıl olduğu gibi bu yılda Karaman'da Ramazan Ayı'nı çok şükür bereketli ve huzurlu bir şekilde geçiriyoruz. Mahallelerde kurduğumuz iftar sofralarında binlerce vatandaşımızla aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Larende ve Sümer Mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımızla birlikteyiz. Genciyle yaşlısıyla, kadınıyla çocuğuyla, işçisiyle memuruyla, tüm Karamanlılar bu sofralarda aynı heyecanı ve duyguyu paylaşıyoruz."dedi.

Akşam Programında Hüseyin Arı Sahne Aldı

    Ramazan etkinliklerinin 10 uncu gününde akşam sahne alan Hüseyin Arı birbirinden güzel ilahileri ile izleyicilere keyifli bir gece yaşattı. Bu akşam ise ünlü ilahi ve ezgi sanatçısı Abdullah Sevinçkan sahne alacak.
 
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64