CUMHURBAŞKANINA PAKET YAKALATTI, SİGARAYI BIRAKTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sigara paketi yakalattıran Karaman Hürriyet Mahallesi Muhtarı Bilal Ünüvar sigarayı bıraktı.

CUMHURBAŞKANINA PAKET YAKALATTI, SİGARAYI BIRAKTI

banner390
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sigara içenler konusunda çok hassas davranıyor. Öyle ki sigara içenleri uyarıyor, sigara içerken yakalananların ise sigara paketlerini alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen 11. Muhtarlar Toplantısı’na Karamanlı muhtarlar da katılmıştı. Toplantı sonunda Karamanlı muhtarlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sigara ile yakalanmış ve bu kare günün en ilginç karesi olmuştu. Recep Tayyip Erdoğan'a paketini yakalattıran Hürriyet Mahallesi Muhtarı Bilal Ünüvar sigarayı bıraktı. 
Karaman Hürriyet Mahallesi Muhtarı Bilal Ünüvar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sigara içmeme konusunda söz verdiğini dile getirerek, ''Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen 11. Muhtarlar Toplantısı'nda bizi ağırladığı için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a öncelikle çok teşekkür ediyorum. Toplantı sonunda Sayın Cumhurbaşkanımızla hatıra fotoğrafı çektiriyorduk. O esnada gömleğimin cebinde bulunan sigarayı Cumhurbaşkanımız gördü. Sonra sigara paketini aldı. Kesinlikle sigara içmemem konusunda benden söz aldı. Bende zaten sigarayı bırakmak için uğraş veriyordum. Cumhurbaşkanımıza da söz vermem nedeniyle sigarayı tamamen bıraktım. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a verdiğim sözü tuttum. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.'' dedi. 
Hürriyet Mahallesi Muhtarı Bilal Ünüvar, sigarayı bıraktıktan sonra spor faaliyetlerine yöneldiğini belirtti. 
Necati ERMİŞ


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.