DOĞUKIŞLA KAVŞAĞI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Karaman Belediyesi'nin ulaşımı daha hızlı, güvenli ve modern bir hale getirmek amacıyla başlattığı kavşak düzenlemelerinden olan Doğukışla Kavşağın'da, çalışmalar başladı. Ulaşım açılan servis yolundan sağlanıyor.

DOĞUKIŞLA KAVŞAĞI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

banner390
DOĞUKIŞLA KAVŞAĞI'NDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
İlgili Galeriye Git
Geçtiğimiz günlerde çalışmalarına başlanan Zembilli Kavşağı'ndan sonra Gevher Hatun Mahallesi'nde bulunan Doğukışla Kavşağı'nda da çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında, Tapduk Emre Mahallesi ve Gevher Hatun Mahallesi'ni birbirine bağlayacak şekilde bir köprü inşa edilecek. Köprü ve kavşak düzenlemesinin tamamlanması ile bölgedeki trafiğin daha güvenli bir hale gelmesi planlanıyor. 
Çalışmalar nedeni ile kavşak üzerindeki yollar araç trafiğine kapandı. Ulaşım Karaman Belediyesi tarafından açılan servis yolundan kontrollü olarak sağlanmakta. Konu ile ilgili Karaman Belediyesi'nden yapılan açıklamada: "Gevher Hatun Mahallesi'nde bulunan kavşak üzerindeki düzenleme ve yapım çalışmalarımız nedeni ile bu noktadaki yollar trafiğe kapatılmıştır. Ulaşım açılan servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın ve araç sürücülerinin bu yolu kullanmalarını ve trafik işaretlerine uymalarını rica ederiz" denildi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Necdet - 9 ay önce
Ulaşım felç doğu kisladan karşı tarafa geçemiyoruz ta sanayi yoluna iniyoruz yapmaz gomaz olun hiç düşünmeden yolu trafiğe kapattiniz çocuklar kamyonların dozerlerin arasından gelip gidiyor okula
Avatar
Ayse - 9 ay önce
Hee yapsınlar vadiye nasıl uculabilecegini öğrendim sayelerinde
Avatar
emine - 9 ay önce
Yapsınlar baan