DR. ERENOĞLU KARAMAN KHB GENEL SEKRETERİ Mİ OLUYOR?

KHB Karaman Genel Sekreteri Uzm. Dr. Nuriye Ulu’nun yerine, KHB Afyonkarahisar Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenolu’nun geleceği iddia ediliyor.

DR. ERENOĞLU KARAMAN KHB GENEL SEKRETERİ Mİ OLUYOR?

banner390
Karaman kulislerinde dolaşan bir bilgiye göre, Karaman Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreterliğine Afyonkarahisar KHB Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu gelecek. 

İki yılı aşkındır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevini yürüten Uz.Dr.Nuriye Ulu'nun sözleşmesi Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunca yenilenmediği öğrenildi.

Uz.Dr.Nuriye ULu'nun yerine Afyon KHB Genel Sekreteri Dr.Ayhan Erenoğlu'nun sözleşme imzaladığı öğrenildi.

Dr.Ayhan Erenoğlu'nun 1 Ocakta göreve başlayacağı belirtiliyor. Sağlıkta diğer kadroların sözleşmelerinin devam edip etmeyeceğine yeni genel sekreter karar verecek.

 Dr. Ayhan Erenoğlu kimdir?
Evli ve 2 çocuk babası olan Dr. Erenoğlu, İzmit doğumlu. İzmit İmam Hatip-İzmit Lisesinden sonra, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Ayhan Erenoğlu, Fatih Üniversitesinde Hastane işletmesi konusunda yüksek lisans yaptı.
Adem DEMİREL

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Selma Kurucu - 2 yıl önce
inşallah sıra devlet hastanesi başhekimi dr.kerim şerbetçide kendisinin karamana hiç bir katkısı olmamıştır.
Avatar
afyon lu - 2 yıl önce
bir afyon lu olarak tan gerçekten adam gibi adam geliyor size afyon'un büyük problemleri olan ağız diş merkezini cesareti ile büyük işler yapan. filistinli hast.türkiye'de 4 hastaneden birisi bizim hast. idi. çünkü özveri güveni ve çalışmasından dolayı cihazları dememe gerek yoğum bakım ünitesine dememe gerek yok hele hele insanlığını mükemmel birisi onun için biz ağlıyoruz siz mutlu olun
Avatar
AFYON - 2 yıl önce
sevecen kıymetli personeline sahip çıkan halk ile iç ice olan değerli kıymetli birisi geliyor.hizmet adamı geliyor
Avatar
afyonlu sağlıkçı - 2 yıl önce
ayhan erenoğlu ile birlikte 26 aydır afyon da çalışmaktayım. kendisi son derece dürüst, çalışkan, tüm çalışanlarına değer veren, ekip ruhuna önem veren bi̇r ki̇şi̇di̇r. afyon halki böyle bi̇r ki̇şi̇yi̇ kaybetmi̇ş olmanin üzüntüsünü yaşamaktadir. i̇nşallah karaman dada büyük i̇şlere i̇mza atacaktir. allah yar ve yardimcisi olsun.
Avatar
Belma - 2 yıl önce @Selma Kurucu
tamamen katılıyorum
Avatar
Cevrıye - 2 yıl önce @afyon lu
dr. mesut hariç yönetim tamamen değişmeli pasta kesmeyen başka bı iş yapamadılar çünkü
Avatar
KAFKAS KARTALI-2 - 2 yıl önce
HAYIRLISI OLSUN KARAMAN İÇİN, KARAMANIN SAĞLIKTA EKSİĞİ ÇOK, İŞ YAPMAYAN YÖNETİME KİMSE ÜZÜLMEZ KANIMCA MENFAATİ KESİLENLER HARİÇ İNŞALLAH DA GÜZEL İŞLERE İMZA ATAN, HERKESE ADALET DİYEN BİR EKİP OLURLAR...
Avatar
sağlık çalışanı - 2 yıl önce
karaman için inşallah hayırlı olur. bir adam bulup herhangi bir koltuğa gelip te boş boş oturan bir çok liyakatsiz, seviyesiz ve kendini bilmez sözüm ona uzman ve yönetici pozisyonundakileri değiştirir de millet kurtulur.