30 Aralık 2015 Çarşamba 10:26
312 Okunma
DR. RECEP ŞEKER, KARAMAN'DA KURUMLARI ZİYARET ETTİ
Hafta içi TBMM çalışmalarının ardından hafta sonu Karaman’a gelen Milletvekili Recep Şeker, Karaman’da vatandaşlar ile buluştu, ilde çeşitli temaslarda bulundu ve resmi kurumları ziyaret etti. 
AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi ÜNLÜ ile birlikte; Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, KOSGEB Karaman Müdürlüğü, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Gümrük Müdürlüğü ve Karaman İŞGEM’iziyaret ederek Kurum Müdürleri ve kurum personeliile görüştü, yapılançalışmalar ve ilin sorunları hakkında bilgi aldı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. 
AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “TBMM yasama çalışmalarımız hızla devam ediyor, TBMM çalışmalarından fırsat bulduğumuzda ilimize gelerek vatandaşlarımız ile kurumlarımız ile görüşme yapıyoruz. İl Başkanımız Nazmi Ünlü ile birlikte Kurum müdürleri ve personeli ile görüştük, ilimizin sorunları hakkında bilgi aldık, görüş alışverişinde bulunduk, görüşmelerimiz çok verimli geçti, Ankara’da takip edilmesi gereken notları aldık, bunların yakın takipçisi olacağız inşallah. Karaman için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.” dedi.

Son Güncelleme: 30.12.2015 10:29
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64