Ekmek Fabrikalarına Gece Denetimleri

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Kontrol görevlileri tarafından ekmek fabrikalarına yönelik denetimler gerçekleştirildi.

Ekmek Fabrikalarına Gece Denetimleri

banner390
Ekmek Fabrikalarına Gece Denetimleri
İlgili Galeriye Git

İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekmeğin kalitesi ve fırınların hijyeni konusunda çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Karaman’da Mevut Ekmek Kalitesinin Artırılması Projesi kapsamında ekmek kalitesinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için Altın Ekmek Fabrikasında eğitim ve denetleme amaçlı bir çalışma gerçekleştirildi. Karaman Fırıncılar, Lokantacılar, Pastacılar ve Gıda Maddesi Üreten İşyerleri Odası Başkanı Alaaddin Divleli, İl Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürü Fatih Ayaz, Gıda Mühendisleri Avni Kılınç ve İsmail Varlı’nın katılımı ile gerçekleştirilen denetimde 3.000 adet ekmek üretimi yapıldı. 
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Yapılan üretimde birlikte çalıştığımız söz konusu işletmede çalışan; Ali Şentürk, Mustafa Arap, Recep Pınarbaşı’ ya katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.