ESNAF İMZA TOPLADI, ŞİMDİ ÇÖZÜM BEKLİYOR!

Karaman'da Fenari Mahallesi 41. Sokakta bulunan esnaflar, uygunsuz park eden araçlar için imza toplayarak emniyete başvurdu.

ESNAF İMZA TOPLADI, ŞİMDİ ÇÖZÜM BEKLİYOR!

banner390
ESNAF İMZA TOPLADI, ŞİMDİ ÇÖZÜM BEKLİYOR!
İlgili Galeriye Git
Karaman'da araçların yoğunluk park ettikleri Fenari Mahallesi 41. sokakta bulunan esnaflar, uygunsuz park eden araçlardan şikayetçi oldu. Esnaflar yaklaşık 150 imza toplayarak Karaman Valiliği, Karaman Belediyesi ve Karaman Emniyet Müdürlüğü'ne sokağın kapatılması için dilekçe verdiler. Esnaflar araçların dükkanlarının önünü kapattıklarını belirttiler. 41. sokakta lokanta işleten Şemsi Yıldız araç sahipleri ile tartıştıklarını belirterek, ''Bizim burada sokağımız gerçekten çok dar. Birde araçlar sağlı sollu park ediyorlar. Allah korusun bir yangın olsa, hasta olsa, ambulans ve itfaiye bu sokağa hayatta giremez. Ayrıca bizim dükkanlarımızın önünü araç sahipleri kapatıyorlar. Araçlarını park etmemelerini söylediğimiz de tartışma çıkartıyorlar. Park yeri olmayan yere de araçlar park yapıyor. Yetkililerden rica ediyoruz bu sokağı lütfen kapatın. Yada buraya bir çözüm bulun. Burada esnaf ile araç sahipleri her gün kavga ediyor. Sayın milletvekillerime sesleniyorum. Bizim sokağımıza bir çözüm bulun.'' dedi. 
Esnaflar Fenari Mahallesi 41. Sokağa çözüm bulunması için yetkililerden yardım bekliyor. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
huseyin asal - 1 yıl önce
Bende aynı mahallede oturuyorum ve bu durumdan çok rahatsız im çokta kaza oluyo
Avatar
Murat - 1 yıl önce
Karamanda yıllardır trafik sorunu hep berbat bir şekilde devam ediyor lütfen yetkililerden bu sorunun çözülmesi için gerekeni yapmalarını rica ederim.
Avatar
İsa - 1 yıl önce
Gerçekten söz konusu sokak çok dar acilen bir çözüm bulunmasında fayda var
Avatar
Ibrahim - 1 yıl önce
Bu trafik sorunu bir an once haledilmesi gerek gercekten cok magdur oluyoruz
Avatar
Murat detay - 1 yıl önce
Yıllardır Karamanda bu trafik sorunu hep sürmektedir karamanın geleceği için bu sorunun çözülmesi gerekli.
Avatar
murat cosar - 1 yıl önce
Birgün akşama kadar incelendiğinde kesinlikle trafiğe kapatılır diye düşünüyorum
Avatar
Şefika - 1 yıl önce
Bende bir karaman esnafı olarak bu durumdan çok rahatsızım umarım yetkililer bu konuyla ilgilenir ve bir an önce bir çözüm üretir
Avatar
Murat detay - 1 yıl önce
Evet yıllardır Karamanda bu trafik sorunu hep göz önünde ama hiç bir şekilde sorun çözülmemiş ve girişimde bulunulmadı umarım en kısa zaman da bu sorun çözülür.