FARMASİ KARAMAN'DA ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Türkiye'de 64 yıldır ülkede sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan Farmasi Kozmetik Firması, Karaman'da üyelerine ürünlerini tanıttı.

FARMASİ KARAMAN'DA ÜRÜNLERİNİ TANITTI

banner390
FARMASİ KARAMAN'DA ÜRÜNLERİNİ TANITTI
İlgili Galeriye Git
Türkiye'de 64 yıldır ülkede sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan Farmasi Kozmetik Firması, Karaman'da Hasbihal Kafe’de düzenlenen programda ürünlerini Karamanlılara tanıttı. 119 ülkede faaliyet gösterdiklerini belirterek konuşmasına başlayan Farmasi Kozmetik Bölge Müdürü Elif Ağcakaya, "Ürünlerimiz, ‘Farmasi’ markası adı altında dünyada 350 milyon kişiye ulaşıyor. Ürün gamını oluştururken dünya trendlerini takip ediyor ve bu doğrultuda ihtiyaç ve taleplere yönelik ürünler geliştiriyoruz. 2 bin'den fazla ürün gamının olmasının en büyük nedenlerinden biri de budur. Çok çeşitli ürünlerin bulunması hem bölgesel ihtiyaca yöneliktir, hem de ülkelere özel trend ayrılıklarının sebebidir. Bugünde burada Karamanlı üyelerimize ve değerli Karaman halkımıza sağlıklı ürünlerimizi tanıtıyoruz. Bütün ürünlerimizle Karaman sağlıklı yaşamı keşfediyor. " ifadelerini kullandı.
Farmasi Kozmetik Karaman Direktörü Hilal Mangırcı Acar,  amaçlarının sağlıklı kozmetik ürünleri konusunda halkı bilinçlendirmek olduğunu ifade etti. Ayrıca Farmasi ile Karaman'ı daha sağlıklı bir yaşama doğru götürdüklerini de belirtti. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.