Geceye katılım çok yüksekti!

2. Geleneksel Yeşildereliler Dayanışma Gecesi Gerçekleşti

Geceye katılım çok yüksekti!

banner390
Karaman Yeşildereliler Gecesi
İlgili Galeriye Git
 Karaman Öğretmenevi Otağ tesislerinde gerçekşleştirilen 2. Geleneksel Yeşildereliler Dayanışma Gecesine katılım çok yüksekti.

Karaman Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin öncülüğünde gerçekleştirilen 2. Geleneksel Dayanışma Gecesine birçok Yeşildereli bir araya geldi.

Dernekten yapılan açıklamada;''Geçen yıl Polisevinde 1 .sini yaptığımız bu etkinlik Karaman'da yaşayan yaklaşık 8000 kişilik Yeşildere'li için o mekan bize çok yetersiz kalmıştı, o yüzden bu yılki etkinliğimizi, Karamanın en büyük salonunda Otağ tesislerinde yaptık,''dendi.

Yemekli olarak düzenlenen program, yapılan konuşmalarla birlikte, nostaljik slayt şiir ve videolarla, maziden portreler ve mekanların gösterimiyle devam etti. Gecede Yeşildere için büyük çalışma ve gayretlerde bulunan Yılmaz Havuçcu’ya Fahri hemşerilik plaketi verilmesinden sonra, Ankara’dan ve Konya’dan gelen hemşeriler adına konuşmaların yapılması, Kızılay Derneği Başkanı Ali Ünlüer’ün konuşması, Yeşildere Rüyası isimli slaytın 

Uzun süredir birbirlerini göremeyen Yeşildereliler birbirleriyle hasret giderirken, uzun ve derin sohbetler edildi.

Geceye CHP Karaman Belediye Başkanı Adayı Merih Ünver'de katılarak Yeşilderelilere eşlik etti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Baki - 3 yıl önce
tek ve en büyük noksanınız haberlerle ilgili resimlerin bulunmaması, haberin içi boş kalıyor. bilgilerinize...
Avatar
Yüksel AYHAN - 3 yıl önce
güzel bir geceydi katılım çok yüksekti. bugüne kadar hiçbir dernek kadar kalabalığı toplayamadı. emeği geçenlere teşekkür ederiz. ayrıca karamangundeme de teşekkür ederim. her zaman haberleri bizlere yetiştiriyorlar.
saygılarla
yüksel ayhan
garamanlıca grubu sahibi
Avatar
kenan kocyigit. - 3 yıl önce
Bende katilmak isterdim.ne yazikki nasip olmadi.ayni gun geri donmek zorundaydim.insallah yaz tatilinde bir program yapilir,bizde butun hemserilerimizle hasret gideririz.yalniz uzuldugum bazi hemserilerimizin bu programa gelmemesi siyasi olarak olsa gerek ayri fikir de olanlari goremiyoruz.aslinda particilik yapmamak gerekir. bu gecelerde birbirimizi kucaklamak saymak sevmek hasret gidermek olmasi gerekir.emegi gecen herkeze sonsuz saygi selamlarimi sunar koyumuz icin hayirlara vesile olmasini dilerim.kenan kocyigit.
Avatar
ferudun tekeş - 3 yıl önce
karaman barosu başkanı hemşehrimiz sayın ali bulut "otağ öğretmen evi salonu da yeşilderelilere dar geldi daha büyük bir salon bulun" demesi bizleri gururlandırdı