Hedef En Kaliteli Ekmeği Üretmek

Karaman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Karaman’da en kaliteli ekmeği üretmek için çalışmalarını sürdürüyor. 

Hedef En Kaliteli Ekmeği Üretmek

Karaman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, ‘’Halkımızın daha kaliteli ekmek tüketebilmesi için İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Karaman’da Mevcut Ekmek Kalitesinin Artırılması Projesi kapsamında çalışmalar devam ediyor. Proje çalışmaları kapsamında 10.03.2016 tarihinde, Gıda ve Yem Şube Müdürü Fatih Ayaz ile birlikte şube personeli Gıda Mühendisi Avni Kılınç ve İsmail Varlı’nın katılımı ile 22:30/04.00 saatleri arasında Merve Ekmek Fabrikasında 1.000 adet ekmek üretimi gerçekleştirmiştir. Ekmeğin üretim aşamaları; İsa Gürkan  (Usta),  Duran Bulut (Usta), Gökhan Özer (personel) ile birlikte gerçekleştirmiştir. Ekmek üretiminde yeterli tecrübeye sahip olan kaliteli ekmek üretiminde bizde varız diyen değerli işletme çalışanları İsa Gürkan, Duran Bulut ve Gökhan Özer ile birlikte İl Müdürlüğümüzle uyum içinde çalışarak projemize destek olan tüm Karaman’lı fırıncılarımıza teşekkür ederiz.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selmansahiner - 11 ay önce
Ekmekte kaliteden bahsediyoruz ama kaliteli ekmek yapacağını söyleyen iş yeri sahipleri ve çalışanları öncelikle ekmeğimizi yaparken giydiğiniz o bembeyaz önlükler artık kirden simsiyah olmuş bumu kalite ?
Avatar
tamer - 11 ay önce
Arkadasa katiliyorum bu sekulde kalite mi olur elbiseler boyleyse o hamurun ici nasil olur Allah bilir. Birakin bu gosteriside adam gibi biseyler yapin
Avatar
tamer - 11 ay önce
Arkadasa katiliyorum bu sekulde kalite mi olur elbiseler boyleyse o hamurun ici nasil olur Allah bilir. Birakin bu gosteriside adam gibi biseyler yapin elde eldiven yok kolda kolluk yok killi milli ekmekler yolda geliyor.denetleyen olmazsa boyle olur.gerci daha bayrama cook.