Jandarma Teşkilatından Vali Süleyman Tapsız’a ziyaret

Jandarma Teşkilatı’nın 177’nci yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Akış ve beraberindeki heyet Vali Süleyman Tapsız’ı ziyaret etti.

Jandarma Teşkilatından Vali Süleyman Tapsız’a ziyaret

banner390
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette; İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Akış, Karaman Valiliği görevine bugün itibariyle başlayan Vali Tapsız’a hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
İl Jandarma Komutanı Akış, ziyaretin anısına jandarma teşkilatının kuruluşu anısına Cumhuriyet askerini temsil eden vazo hediye etti. 
Ziyarette, jandarma teşkilatının ülkemizin ve ilimizin güvenliğini tesis etmesinde çok önemli görevler üstlendiğini söyleyen Vali Tapsız, “Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren jandarma teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyorum.  Bu vesileyle Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarının, eş ve çocuklarının bu özel gününü kutluyor,  aziz şehitlerimizi başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum.” dedi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.