KARAMAN BELEDİYESİ'NDEN TBMM'DE ARABAŞI İKRAMI

Karaman Belediyesi, bütçe görüşmeleri devam eden Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde milletvekillerine arabaşı, elma ve helva ikramında bulundu.

KARAMAN BELEDİYESİ'NDEN TBMM'DE ARABAŞI İKRAMI

Karaman'ı her platformda tanıtmak, tarihimizi, kültürümüzü ve soframızı en iyi şekilde anlatmak için çaba gösteren Karaman Belediyesi, yöresel yemeklerimizden olan Arabaşı çorbasını, lezzeti ile ünlenmiş tatlılarımızdan Ermenek helvasını ve Karaman elmasını, 81 ilin milletvekili ile buluşturdu.
Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen program ile milletvekilleri ve bakanlar TBMM içinde bulunan lokantada bu enfes lezzetleri tattılar. Milletvekillerimiz Recep Konuk ve Recep Şeker ikramlar hakkında milletvekillerine bilgiler verdi.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar; " Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çalışkan'ın talimatları doğrultusunda ilimize ait bu güzel lezzetleri 81 ilin milletvekilleri ile buluşturduk. Karaman milletvekillerimize Sayın Recep Konuk ve Sayın Recep Şeker'e ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederim." dedi. 

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.