17 Mart 2015 Salı 08:56
526 Okunma
Karaman’da Genç Dönüşüm Projesi Devam Ediyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın en önemli projelerinden biri olan ve illerdeki gençlik merkezleri tarafından yürütülen “Genç Dönüşüm”  Projesi Karaman’da yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugüne kadar kırsal kesimdeki onlarca okuldan yüzlerce çocuğa kırtasiye malzemesi ve kitap ulaştıran Gençlik Merkezi Liderleri, bu anlamlı çalışmalarına yaz, kış demeden yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri “Genç Dönüşüm” Projesi kapsamında sınavlardan sonra topladığı kırtasiye setlerini ihtiyacı olan okullara ulaştırmaya devam ediyor.Gençlik liderlerinin bu kez durağı Nene Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi oldu. Gençlik liderleri genç öğrencileri sevindirirken, soğuğa aldırış etmeden minik yürekleri sevindirmenin onurunu yaşadı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yürüttüğü "Genç Dönüşüm Projesi " Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezlerinde uygulanmaya devam ediyor. "Tek Kullanımlık Sanma,Çöpe Atmaya Kalkma" sloganıyla yola çıkan proje, Karaman’da ve çevresinde ihtiyacı olan öğrencilere kırtasiye malzemesi sağlıyor.Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri olarak böylesine anlamlı bir projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Son Güncelleme: 17.03.2015 13:31
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64