Karaman’da Genç Dönüşüm Projesi Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Genç Dönüşüm” Projesi kapsamında çalışmalarına devam eden Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri, gençlik liderleri ve gönüllü liderleri ile birlikte kırsaldaki öğrencilere kırtasiye desteğini ulaştırıyor.

Karaman’da Genç Dönüşüm Projesi Devam Ediyor

banner390
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın en önemli projelerinden biri olan ve illerdeki gençlik merkezleri tarafından yürütülen “Genç Dönüşüm”  Projesi Karaman’da yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugüne kadar kırsal kesimdeki onlarca okuldan yüzlerce çocuğa kırtasiye malzemesi ve kitap ulaştıran Gençlik Merkezi Liderleri, bu anlamlı çalışmalarına yaz, kış demeden yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri “Genç Dönüşüm” Projesi kapsamında sınavlardan sonra topladığı kırtasiye setlerini ihtiyacı olan okullara ulaştırmaya devam ediyor.Gençlik liderlerinin bu kez durağı Nene Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi oldu. Gençlik liderleri genç öğrencileri sevindirirken, soğuğa aldırış etmeden minik yürekleri sevindirmenin onurunu yaşadı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yürüttüğü "Genç Dönüşüm Projesi " Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezlerinde uygulanmaya devam ediyor. "Tek Kullanımlık Sanma,Çöpe Atmaya Kalkma" sloganıyla yola çıkan proje, Karaman’da ve çevresinde ihtiyacı olan öğrencilere kırtasiye malzemesi sağlıyor.Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri olarak böylesine anlamlı bir projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.