Karaman’da Uluslararası Medya Kurultayı Yapılacak

KONTV Genel Müdürü Şükrü Hıdıroğlu ve KONTV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Karaman Gündem Gazetesi’ni ziyaret ederek Konya ve Karaman’da yapılacak olan Uluslararası Kültür Turizmi ve Medya kurultayı hakkında bilgiler verdi. 

Karaman’da Uluslararası Medya Kurultayı Yapılacak

banner390
KONTV Genel Müdürü Şükrü Hıdıroğlu ve KONTV Genel Yayın Yönetmeni Nurettin Bay, Karaman Gündem Gazetesi’ni ziyaret etti. Hıdıroğlu ve Bay 14-17 Temmuz tarihleri arasında Konya ve Karaman’da Uluslararası Kültür Turizmi ve Medya kurultayı yapılacağını belirttiler. Anadolu Yayıncılar Derneği’nin organizasyonunda Başbakanlık Tanıtma Fonu, Konya Valiliği, Karaman Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Karaman Belediyesi, KONTV ve Beşinci Mevsim Prodüksiyon’un katkılarıyla gerçekleştirilecek olan kurultaya Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’da katılacak.
14 Temmuz Perşembe günü Konya’da Now Hotel’de saat 10.00’da yapılacak açılış sonrasında İslam Dünyası Turizm Başkenti Konya ve Hz. Mevlana Paneli ve Sema gösterileri yapılacak. Kurultay’ın Karaman ayağında ise 16 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00’da Piri Reis Kültür Merkezi’nde Karamanoğlu Mehmetbey Paneli gerçekleştirilecek.
Kurultaya, çok sayıda yerel ve ulusal medya temsilcisinin katılması bekleniyor.

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vecdi hoca - 6 ay önce
Şükrü Hıdıroğlu nun içinde olduğu bütün projeleri canı gönülden destekliyor başarılı olacağına da inanıyorum. Karamanımızım gerçek anlamda tanıtılmasının bu şekilde yapılabileceğini ve ülke genelindeki kötü imajının silinebileceğine inanıyorum. İlimizi yönetenler kusura bakmasın ama KARAMAN ı tanımayan bilmeyen kişiler. Ufku geniş eğitimli ve proje sahibi yöneticilere ihtiyacımız var. Liyakat liyakat liyakat anlayan anladı.