Kerim Dereli Açıkladı

Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan Dışişleri Bakanımız Ahmet Davutoğlu Karaman'a Geliyor

Kerim Dereli Açıkladı

banner390
 AK Parti, kurulduğu 2001’den 2014’e kadar içinden doğduğu halktan asla kopmayan, halkına yüz çevirmeyen tam tersine halkından güç alan bir parti oldu. Onun için de partimiz, bu milletle her zaman her gün ve saatte birliktedir. AK belediyeler, Marka şehirler oluşturmak için Karaman hazır, hedefimiz 2023. 
8 Şubat 2014 Cumartesi Saat: 11:00'de Ermenek'te Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanımız Sayın Lütfi Elvan Miting yapacaktır.

9 Şubat 2014 Pazar Günü Saat: 11.00'de Karaman Kazım Karabekir Kapalı Spor salonunda Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanımız Sayın Lütfi Elvan, Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı Aday Tanıtım toplantısı yapılacaktır.

Tüm halkımızı Aday Tanıtım şölenimize davetlidir.


 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yunus gursen - 3 yıl önce
Karamanin iftahar ettigi sayin elvan ve sayin davutoglunun mitinglerinde karamanda olmak ve onlari coskuyla alkislamak firsati bulamadigim icin Cook uzgunum,cenabi allah kismet ederse belediye secimlerine gelip gucum yettigince bir nefer gibi calismak,partim icin cirpinmak ,kosturmak ve haykirmak istiyorum.gurbette Karaman hasretiyle huzunlenen bir hemseriniz yunus