banner414
08 Nisan 2014 Salı 18:04
673 Okunma
KTSO'dan Ziyaretler
Belediye Ziyareti;
30 Mart Yerel Seçimler sonucunda Karaman Belediye Başkanı olarak seçilen Ertuğrul ÇALIŞKAN'a Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Gökhan ALKAN, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Girişimciler hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Berberler ve Kuaförler Odası Ziyareti;
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Gökhan ALKAN, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY ve Yönetim Kurulu Üyeleri  seçimler sonucunda  Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı olarak seçilen Selahattin PEKOĞLU 'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Madeni Tornacılar-Kaynakçılar Odası Ziyareti;
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Gökhan ALKAN, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY ve Yönetim Kurulu Üyeleri  seçimler sonucunda  Madeni Tornacılar-Kaynakçılar Odası Başkanı olarak seçilen Cemal ÖZBAY 'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Ziyareti;
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Gökhan ALKAN, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY ve Yönetim Kurulu Üyeleri  seçimler sonucunda  Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olarak seçilen Mehmet KARADUMAN'a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Ziyareti;
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Gökhan ALKAN, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Recep AFACAN'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Son Güncelleme: 10.04.2014 02:03
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64