KÂZIMKARABEKİRLİ ÖĞRENCİLERDEN VALİ MURAT KOCA’YA ZİYARET

Kâzımkarabekir ortaokulunda okuyan öğrenciler "İlimizi ve Yöneticilerimizi Tanıyalım" projesi kapsamında Vali Koca’yı ziyaret etti.

KÂZIMKARABEKİRLİ ÖĞRENCİLERDEN VALİ MURAT KOCA’YA ZİYARET

banner390
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; İl Genel Meclis Üyeleri Hayri Ay, İftadiye Yıldız, Kâzımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam, Kâzımkarabekir Ortaokul Müdürü Mustafa Mavi ve öğrenciler hazır bulundu.
Vali Murat Koca' ya öğrencilerin çiçek takdim etmesinden sonra, Kâzımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam, proje hakkında bilgiler verdi. Projenin amacının Kâzımkarabekir İlçesinde okuyan öğrencilerle beraber ilimizi gezerek hem tarihi yerleri yerlerinde görmelerini sağlamak, hem de yerel yöneticilerimizi makamlarında ziyaret ederek yönetim konusunda çocuklarımızın bilgilerini artırmak olduğunu belirti.  
Öğrencilerle tek tek ilgilenen Vali Murat Koca ise okullarda verilen eğitimi desteklemek amacıyla uygulanan bu projelerin çok verimli olduğunu, hem teorik hem de pratik bilgilerle genç öğrencilerimizin kendilerini geleceğe daha kolay hazırlayabileceklerini belirtti.
 Ziyaret öğrencilerin yönetim ve idare konusunda Vali Murat Koca'dan bilgi almasıyla sonra erdi.  


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.