Mahallelere Semt Spor Sahaları Yapılıyor

Karaman Belediyesi yeni projeleri ile Karaman’da sosyal alanları artırmaya devam ediyor. Semt spor sahaları projesi ile hem mahalle sakinleri vakit geçirebilecekleri bir alana sahip olacak hem de spor yapmak daha eğlenceli ve zevkli olacak.

Mahallelere Semt Spor Sahaları Yapılıyor

banner390
“Spor sağlıktır, spor yapmayan kimse kalmasın” diyerek bu projeye başladıklarını söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Mahalle parklarımızın yanı sıra gençlerimizin spor yapıp kaliteli zaman geçirmelerine katkı sağlayacak semt spor sahaları tasarladık. Projemiz içerisinde 3 mini futbol sahası, 3 basketbol sahası ve 1 voleybol sahası olacak. Tapduk Emre, Mümine Hatun, Hürriyet, Başakşehir ve Çeltek Mahallelerimize Spor Toto ile birlikte 7 adet Semt Spor Sahası yapacağız. Biz Karaman için projelerimizi yaparken sadece kent merkezinin değil, mahallelerin de eksiklerini düşünerek hareket ediyoruz.

Belediyecilik sadece yol ve kaldırım yapmaktan ibaret değildir diyen Başkan Çalışkan, Şehrimizde vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu yaşamaları için sosyal yaşam alanları inşa ediyoruz. Hizmetlerimizin şehrin geneline yaymak suretiyle bütün vatandaşlarımızın bu hizmetlerden faydalanabilmelerini sağlıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Recep hoca - 2 yıl önce
başkanım allahını seversen şu sümer mahallesinin yollarına ve kaldırımlarına bir el at.birde şu demiryolu üst geçitleri bir an önce faaliyete geçsin.rezil olduk...
Avatar
recep kafes - 2 yıl önce
Başkanım larende alt geçit ne zaman yapılacak